Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

svedri za vrtanje tiskanih vezij

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - PRODAM
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 07, 2014 09:55:58    Naslov sporočila: svedri za vrtanje tiskanih vezij Odgovori s citatom

Prodam razliĆØne dimenzije svedrov iz karbidne trdine za vrtanje tiskanih vezij. Steblo za vpetje je debeline 3.175 mm, kar ustreza 1/8 inch in je standard za te svedre in mini rezkarje. Znamke svedrov so: Union tool, Aoshi, ... skratka, kitajĆØki, ki ustrezajo zahtevam.

Trenutno so na voljo naslednje dimenzije, ki se najbolj uporabljajo pri vrtanju tiskanih vezij domaĆØe izdelave:

0,6 mm
0,7 mm
0,8 mm
0,9 mm
1 mm
1,5 mm
2 mm


Cena je 10 ā‚¬ za Å”katlico 10 kosov svedrov, v ceno je že vÅ”teta poÅ”tnina Exclamation

V Ŕkatlico lahko zložim dimenzije po vaŔi izbiri Exclamation


Svedri so kljub nizki ceni zelo kakovostni, tako da sem s temi svedri zelo zadovoljen tudi jaz, ki sicer prisegam na profi svedre znamke HAM, ki so veĆØ kot 2x dražji. CenejÅ”e svedre pri vrtanju uporabljam že veĆØ kot 1 leto in ne opažam bistvene razlike v primerjavi s svedri HAM, ki so sicer boljÅ”i pri vrtanju 3 ali veĆØ ploÅ”ĆØ naenkrat, ampak za domaĆØo uporabo vrtanje v eno ploÅ”ĆØico razlika sploh ni opazna. Pri preizkuÅ”anju razliĆØnih znamk se mi je nabralo veĆØ svedrov, kot jih bom lahko porabil, zato jih prodam za enako ugodno ceno, kot sem jih dobil.

Najbolj uporabljani svedri so: 0,9 mm, 1 mm, 0,8 mm in 1,5 mm, potem sledijo Ŕe 1,2 mm, 0,7 mm, 1,3 mm, in drugi.

ƈe bi kdo želel svedre HAM, imam vse dimenzije od 0,5 mm do 2 mm.

Za veĆØ informacij mi poÅ”ljite e-mail , lahko tudi pokliĆØete na telefon ali skype. Prosim, ne poÅ”iljajte mi naroĆØil na zasebno sporoĆØilo ampak na e-mail !



svedri-03-img.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  22.66 KB
 Pogledana:  792 krat

svedri-03-img.jpg



_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Boris PaĆØnik



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 9:23
Prispevkov: 16
Kraj: Å enĆØur

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 16, 2014 12:18:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Halo Reber!
Rad bi kupil nekaj teh svedrov, pa me zanima kje bi te lahko dobil?
Poleg tega pa bi se rad z teboj Å”e pogovoril o jedkanju, ker praviÅ”, da bi se lahko kaj tudi pri tebi naredilo!? Sem iz Å enĆØurja, obĆØasno pa se potepam tudi po okolici Bleda.Kdaj imaÅ” ĆØas ?
Lep pozdrav-Boris Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 10, 2014 21:22:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VeĆØinoma sem dosegljiv doma. Kdaj? Univerzalnega urnika nimam, zato bo najbolje kar po predhodnem dogovoru, da si lahko vzamem kaj veĆØ ĆØasa, ĆØe je kaj dodatnega.

Svedrov imam kar veliko na zalogi, konĆØno sem dobil dobavitelja, ki ima kar ugodno ceno in zelo dobro kvaliteto. Poleg zgoraj naÅ”tetih dimenzij cenejÅ”ih svedrov, so sedaj na voljo Å”e 0,5mm, 1,2mm in 1,3mm, tako da je razpon najbolj uporabnih sedaj kompleten.

V ĆØasu od vpisa oglasa do danes, so izkuÅ”nje s svedri Union tools in Aoshi, zelo pozitivne. V glavnem sedaj vrtam s svedri Union tools, ki naj bi bili "made in Japan", ampak bo verjetno kar "made in PRC". Kvaliteta je naravnost odliĆØna, kar je najbolj pomembno, jaz sem zelo zadovoljen in pozitivno preseneĆØen.

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 29, 2016 14:56:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po novem imam vse od 0,4mm do 2mm, razen 1,6mm, 1,7mm, 1,9mm

Kitajski svedri Union tools so se izkazali kot zelo kvalitetni. ƈe kdo rabi, lahko dobi hitro, cena je Å”e vedno enaka.

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Mali oglasi - PRODAM Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group