Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Primerna 'podlaga' za joomlo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Izdelava spletnih strani, php, html
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
BrezC



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 12:49
Prispevkov: 133
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 07, 2008 07:59:57    Naslov sporočila: Primerna 'podlaga' za joomlo Odgovori s citatom

Zanimajo me vaÅ”e izkuÅ”nje, je bolje uporabit linux server recimo ubuntu ali windows os? Kak nasvet v zvezi z varnostjo bi mi tudi prav priÅ”el. Na internetu je polno tutorialov, ampak vsi so za tiste, ki prviĆØ postavljajo spletno stran, mene zanima malo bolj 'in depth' varna postavitev..
Tisti paket oko-xampp zna sicer vsak naložit, mene me zanima dokonĆØanje stvari, da je tako kot mora bit.
PaĆØ vse v zvezi z zaÅ”ĆØito (za malo bolj profesionalno postavljeno spletno stran), pri katerem os-ju je veĆØ problemov, lažja administracija, problemi z Å”umniki, firewall..ipd...Ne da se mi brskati po slojoomli, rabim samo best practice nasvete od tistega, ki je sprobal obe varianti. Ne da se mi tam kregat z enimi, ki so naredili eno stran v življenju delajo pa se uber pametne..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
moderator


Pridružen/-a: Čet Jan 2008 10:26
Prispevkov: 243
Kraj: TržiĆØ - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 07, 2008 13:25:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe rabiÅ” "varnost" beži od MS operacijskih sistemov. Lepo postavi Debiana v konzoli in to je to. Ubuntu-jev Gnome žre preveĆØ resourcev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Izdelava spletnih strani, php, html Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group