Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

T-shirt elektron.si
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
reber
moderator

Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 12, 2008 09:41:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za vezenje mislim da navadne majice niso v redu, ker so pretanke, ali pač Rolling Eyes

Mimogrede, nekoč sem razmišljal o nakupu mašine za vezenje ...

qwertz

Pridružen/-a: Ned Jun 2008 10:49
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 12, 2008 12:35:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Maksimalna velikost je cca. 25x10cm in košta okoli 6€, velikost za na "srce" je pa 1€, s tem da stane "program" od 20-30€. Da se tudi na navadne majice...

In zakaj bi potrebovali mašino za vezenje? Za lastno uporabo je predraga. Zakaj niste kupili?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 12, 2008 13:27:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kupil bi jo prav za vezenje, ravno zato, za kar je namenjena ... Smile
Pa ne bi vezel samo za lastne potrebe, jasno da ne. No, kupil jo pa nisem zato, ker jo niti iskal še nisem ... niti ne vem, koliko zadeva stane.

Veze se običajno boljše majice, kakšne polo majice in podobno, navadne T-shirt pa večinoma tiskajo. V ponedeljek se grem pozanimat, danes tiskarja ni bilo doma.

qwertz

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 18, 2008 22:35:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kakšna je zdaj odločitev; 1- ali 2-barvni tisk/(vezenje)?
Nazaj na vrh
reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 18, 2008 23:47:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

2x enobarvni tisk.
Spredaj manjši oziroma srednji logo + napis, zadaj za vratom pa samo napis. Mogoče bo še ena verzija z večjimo logom na hrbtu ali spredaj ... za poskušnjo.
Zna se zgoditi, da bo nekaj testiranja ... zaenkrat dvobarvni odpade, vezenje pa sploh.

daneb

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 9:44
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 19, 2008 04:23:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pametna odločitev. Dvobarvni tisk bi izgledal kičasto, vezenje prav tako. Very Happy
qwertz

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 19, 2008 15:14:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zase vem, da ne bom nabavil enobarvne majice saj jo lahko natisnem doma na printer če je potrebno, če jo boste pa vi je pa to vaša odločitev, btw vezenje ne zgleda bedno, ampak je bolj obstojno in pride za večje naklade cenejše.
Nazaj na vrh
daneb

Pridružen/-a: Čet Maj 2008 9:44
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 19, 2008 18:54:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

qwertz je napisal/a:
Zase vem, da ne bom nabavil enobarvne majice saj jo lahko natisnem doma na printer če je potrebno, če jo boste pa vi je pa to vaša odločitev, btw vezenje ne zgleda bedno, ampak je bolj obstojno in pride za večje naklade cenejše.

Nikjer nisem napisal,da vezenje izgleda bedno, ampak izgleda prav tako kičasto kot dvo ali več barvni tisk. Sori tako je moje mnenje. Embarassed

qwertz

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 09:34:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

1. zadnjih postov se ne citira,
2. imaš pravico do svojega lastnega mnenja, ki ga lahko izraziš in tudi jaz imam pravico komentirati tvoje mnenje in si glede na tvojega ustvariti svoje mnenje in jaz sem si tvoj komentar tako interpretiral, ker si rekel da je vse kičasto.

Meni je enostavno bolj všeč, če sta 2 barvi kot je v logotipu, ni mi pa všeč 1 barvna slika kot je npr. tale spodaj. Če se tebi zdi rdeča in modra skupaj kičasta...tudi prav pa si nabavi enobarvno če ti je všeč.

Je še kaka nejasnost?
Nazaj na vrh
reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 10:14:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsekakor bom o dvobarvni različici razmislil in vsaj za test dal narediti nekaj majic z dvobarvnim tiskom. Dokler se ne poskusi, se ne bo vedelo, kako zgleda. Ni problema, s tiskarjem sem se o tem pogovarjal, trenutno je na dopustu, vrne se pa čez 1 teden. O vezenju še ne razmišljam, sem pa imel priliko videti vezeno majico in po mojem mnenju ni v redu, saj je blago majice pretanko za vezenje.

Še vprašanje o morebitni dvobarvni različici: jedro je itak v sredini, elektrončki na elipsah pa naj bodo nad elipsami? tako da se pika vidi cela rdeča in prekriva modro elipso?

Priprava sita je 20€, tisk je za manjše in srednje nekje okoli 0,5€, za večje tudi več. Jasno je, da je za vsak tisk svoje sito, za vsako barvo svoje ...

Majice bodo po 5€, v ceno je že všteta dostava po pošti, pakiranje, naročila pa bodo potekala tako, da bom tukaj na forum pripel pdf datoteko, ki bo nekakšna naročilnica, ki jo bo naročnik izpolnil s svojimi podatki, to naročilnico pa bo skupaj z denarjem poslal po pošti na moj naslov. Ko prejmem naročilnico, bom enostavno odposlal majico na naročnikov naslov. Odkupnih pošiljk NE bom pošiljal.

Še popravek, oziroma dopolnilo: napisane cene tiska in priprave so brez ddv

Nazadnje urejal/a reber Ned Jul 20, 2008 15:06:35; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
qwertz

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 11:13:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po mojem mnenju naj bo isto kot je na zgornji sliki, vendar z rdečimi elektroni...

Kaj pa, če bi namesto pošiljanja denarja po pošti raje nakazali denar in podatke poslali po e-pošti ali kako drugače, saj če imate spletno bančništvo lahko preverite kdo je nakazal, kdo ne, navadno pa traja kakšen dan do dva da banka prepiše in potrdi vsa sredstva.
Nazaj na vrh
Zaspanc

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 20:44
Kraj: Črnomelj

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 14:39:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekateri radi skrivajo prihodke in imajo OR le zaradi lepšega Embarassed
Cesar pač ne vzame česar ne vidi Wink

reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 15:05:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Način naročila je napisan in je edini možni način, podrobnosti bodo jasno napisane na naročilnici ... in z nobenim preverjanjem plačil se ne bom ukvarjal, ker nimam časa Exclamation odločitev je dokončna. Če se kdo slučajno boji poslati denar vnaprej, potem me ne pozna dovolj dobro Wink
Zakaj naročilnice? enostavno zato, ker boste naročilnice izpolnili sami, če pa bi naročila prejemal na e-mail ali po telefonu, pa moram še vedno prepisovati, preverjati plačila, ... da o morebitnih odkupnih pošiljkah sploh ne pišem, ker tam je pa za povrh še nekajkrat višja poštnina, ki presega polovico cene majice + izpolnjevanje 3 obrazcev ... ne, hvala. Način, ki bo edini možen, je zame najbolj preprost in mi ne bo vzel veliko časa. majice bodo že zapakirane v primernih kuvertah (tudi te je treba nabaviti), na katere bom samo prepisal naslov iz naročilnice in odposlal. Vsako drugo dodatno delo, pisanje, preverjanje je zame odveč in se s tem ne mislim ukvarjat. Seveda bo možen tudi osebni prevzem.

Ko bodo majice šle v tisk, oziroma, ko bodo majice natisnjene, bodo najprej sledile fotografije majic, slikane same in na "modelu", potem pa bo odločitev vaša.

@Zaspanc, imaš prav Wink

Zaspanc

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 20:44
Kraj: Črnomelj

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 16:51:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

reber je napisal/a:
na katere bom samo prepisal naslov iz naročilnice in odposlal.

Potem naročilnico napravi tako, da boš samo odtrgal del lista, kamor bodo interesenti že napisali svoj naslov, ter boš ta kos lista samo prilepil na kuverto Wink

reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 20:10:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pametna ideja Applause
Res bom naredil tako, ker bi tako ali tako moral lepit listke gor, ker je na kuverto v kateri je mehka stvar težko pisati, saj bodo majice že pripravljene v kuverti. Teža bo šla pod 250g, kar je dobro, da bo cena poštnine zmerna. Seveda pa se bodo morali naročniki potruditi in čitljivo napisati svoj naslov, da bodo poštarji znali prebrati Razz

qwertz

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 21:38:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naročilnico naredite v formatu, ki se ga da preoblikovti, dopisati stvari (rtf, doc...) in si potegneš stvar dol, jo napišeš in ne bo problemov z nečitljivostjo.
Nazaj na vrh
reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 20, 2008 21:42:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi o tem sem razmišljal, verjetno bo xls (excell), doc (word) in pdf za tiste, ki bi želeli napisati kar ročno. Odprtokodnih datotek nimam s čim narediti, če bo povpraševanje za druge formate, bodo dodani.
Ideja je dobra, tako da bo kar sprejeta.

reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 29, 2008 12:01:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Majice gredo jutri v tisk, danes sem bil pri tiskarju (sitotisk Primožič Lesce), kar pomeni, da bodo do konca tedna natisnjene.

Tisk bo enobarven, spredaj na desni strani logotip z napisom, kot zgoraj v priponki, v širini cca 10cm, zadaj za vratom pa samo napis v širini cca 12cm.

Naročila bodo potekala izključno po naročilnici, ki jo bom pripel v enem izmed naslednjih odgovorov, za naročila in pošiljanje po pošti, majico pa bo možno prejeti tudi osebno pri meni. Cena bo 5€ v katero je že všteta poštnina in stroški pošiljanja.

Naročila bom izpolnjeval do 10. avgusta, potem pa spet po 21. avgustu, ko se vrnem z dopusta.
Velikosti majic bom še napisal ...

reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 05, 2008 16:08:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Majice so na zalogi, nekateri so jih že dobili Smile

V prilogi je popravljena in poenostavljena naročilnica v PDF, ki jo natisnete na list in ČITLJIVO izpolnite in jo skupaj z denarjem pošljete v kuverti na moj naslov.
Pazite pri pisanju svojega naslova, naj bo napisan res čitljivo in z VELIKIMI tiskanimi črkami, da bo poštarjem olajšano branje naslova, saj bo na paket prilepljen točno ta list papirja (oziroma polovica lista), ki ga boste vi izpolnili in poslali.

Cena majice je 5€ za pošiljanje po pošti, cena velja z že vključeno poštnino. Za osebni prevzem velja cena 4€, prevzem je možen na mojem naslovu.

narocilnica_T-shirt_elektron.pdf
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  narocilnica_T-shirt_elektron.pdf
 Velikost datoteke:  13.73 KB
 Downloaded:  487 krat

Nazadnje urejal/a reber Čet Jul 02, 2009 07:41:21; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Azrael

Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Kraj: Gorje

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 05, 2008 19:56:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Par dni že imam elektronovo majico.

Prvi vtisi:
- majica je res kvalitetna (100% bombaž), ni kaka sintetična zadeva dobra samo za eksperimente z elektrostatiko;
- tisk je obstojen (brez težav prenaša kuhanje v pralnem stroju in likanje);
- majica se lepo lika (pač čist bombaž), se ne lepi na likalnik;
- pa majčka mi je prav.

Tako, da za to ceno in z dostavo na dom best-buy. Priporočam.
Nazaj na vrh
reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 06, 2008 16:05:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po moji oceni so velikosti majic kar standardne, oziroma še nekoliko večje. Meni je prav tudi velikost M, pa ne spadam ravno med majhne človečke (178cm, 72kg)

@ Azrael
Zanima me, kaj se je zgodilo z majico po kuhanju, se je kaj skrčila, jaz moje še nisem dobil iz pranja, pa ne vem.

Mimogrede naj omenim, da zaradi skrčevanja stroškov na minimum majice niso oprane in zlikane, so pa nekatere majice malce "flekaste" zaradi nekega premaza proti drsenju, ki se uporablja pri tiskanju. Rumenkasti "fleki" gredo z lahkoto dol s prvim pranjem.
Hvala za razumevanje Wink
Dolžan sem še za fotografije majic, bom poskusil dati sem še danes.

Azrael

Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Kraj: Gorje

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 06, 2008 19:19:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Malo se je res skrčila (pričakovano), ampak nič pretresljivega, ne bo treba hujšati. Very Happy

V glavnem, majica je narejena dovolj kvalitetno, da ni samo za gledat ali za enkratno uporabo. Nimam pripomb.
Nazaj na vrh
smasher

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 23:31
Kraj: Obala-Lj

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 18, 2008 14:38:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čkam (o- upam da kdo drug tudi) slike ker sedaj en vem kako zgleda napis ali slika. je z www ali brez, je .si manjše ali enake dimenzije?

LP
Nazaj na vrh
reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 01, 2008 08:29:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prilagam fotografije napisov.

Napis zadaj je nekoliko večji od napisa spredaj, nahaja pa se malo manj kot 10cm nižje od ovratnika.
Napis spredaj je prikazan povečano in še celotna majica, da se vidi pozicija tiska.

Mimogrede naj omenim, da sem končno dobil pošiljko visokosvetilnih LED diod iz Kitajske in bom začel razpošiljati vzorce. Naročniki majic dobijo nekaj vzorcev gratis, saj je za tistih nekaj gramov še prostora v pošiljki in zato ni dodatnih stroškov pošiljanja.

majica_napis_spredaj_800x600.jpg
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  majica_napis_spredaj_800x600.jpg
 Velikost datoteke:  79.56 KB
 Downloaded:  989 krat

majica_napis_zadaj_800x300.jpg
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  majica_napis_zadaj_800x300.jpg
 Velikost datoteke:  47.16 KB
 Downloaded:  918 krat

majica_800x600.jpg
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  majica_800x600.jpg
 Velikost datoteke:  75.53 KB
 Downloaded:  960 krat

reber
moderator

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 02, 2009 07:47:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Majice so še vedno na zalogi, naročilnica je pripeta nekaj odgovorov višje na tej strani
http://www.elektron.si/forum/viewtopic.php?t=19&start=43

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu