Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

DVB-t zapis

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Programska oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Amater40

Pridružen/-a: Sob Dec 2007 11:50
Kraj: PRIMSKOVO

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 27, 2012 20:57:19    Naslov sporočila: DVB-t zapis Odgovori s citatom

Imam težavo z ogledom posnetka ki ga naredi dvb-t ALMA T2400 saj ga ni predvajalnika ki bi ka predvajal. Prosil m če mi kdo pomaga poiskati program za pretvorbo iz ALIDVR v Ts zapis.
Hvala za pomoč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko

Pridružen/-a: Sob Nov 2007 15:11
Kraj: Šebrelje-Cerkno

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2012 15:31:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam enak sprejemnik pa kar posnamem z njim na USB ključek lahko gledam sam na njem na računalniku naprimer ne morem. Isto, če poskusim z njim pogledat kaj kar je dano na USB iz računalnika na tem sprejemniku ne morem pogledat in bi me isto zanimalo ali je kakšna rešitev za to. Very Happy

LP Srečko

Spajky
moderator

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 8:20
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 28, 2012 18:18:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj je težko? http://lmgtfy.com/?q=alidvr+converter
Amater40

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 01, 2012 09:48:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo. omenjeni program sem potegnil dol z neta sedaj iščem navodila za delo z omenjenim programom. Prosim za pomoč.
Hvala
Nazaj na vrh
Spajky
moderator

Pridružen/-a: Tor Okt 2008 8:20
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 01, 2012 15:06:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma kaj ni Help fajla zraven v programu? Če ne probaj http://www.youtube.com/watch?v=fbSldFOjvpw Rolling Eyes
Amater40

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 01, 2012 22:13:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Žal help faila ni na omejenem linku je čisto nekaj drugega kot je na konvektorju ( http://lmgtfy.com/?q=alidvr+converter) in še slabo se vidi kaj piše.
Lp Jože
Nazaj na vrh
Amater40

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 06, 2012 17:33:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z neta sem prenesel program ( MediaCoder - Download), upam da mi bo služil svojemu namenu.
Hvala za pomoč.
Lp
Nazaj na vrh
Amater40

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 23, 2012 19:02:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Amater40 je napisal/a:
Z neta sem prenesel program ( MediaCoder - Download), upam da mi bo služil svojemu namenu.
Hvala za pomoč.
Lp

Žal tudi ta ne dela preizkušam TSDoctor.
Nazaj na vrh
Amater40

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 02, 2012 21:41:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Omenjeni program zelo dobro hitro naredi svoje delo sem zelo zadovoljen.
Hvala za pomoč pri rešitvi problema.
Lp
Nazaj na vrh
Amater40

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 11, 2012 11:06:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo omenjeni program je samo poizkusni za 30 dni potem bo konec z njim.Imam vprašanje če kdo ve zakaj mi pretvori samo posnetka za 60 minut več pa ne?
Ali je možno ta program skrekati, da bi deloval še naprej?
Hvala za pomoč.
Lp
Nazaj na vrh
Amater40

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 13, 2012 11:37:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Napako sem že ugotovil, napačen postopek dela z programom.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Programska oprema Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu