Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Email prenehal delovati

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Internet, raĆØunalniÅ”ka omrežja LAN in wlan, povezave in strežniki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sailor



Pridružen/-a: Pet Dec 2007 10:52
Prispevkov: 12
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 02, 2012 20:11:54    Naslov sporočila: Email prenehal delovati Odgovori s citatom

No, pa se je tudi meni dogodilo ...
Pred dvemi dnevi mi je prenehal delovati Email.
Nikakor ne uspem najti napake. ki se je zgodila preko noĆØi.

RaĆØunalnik mi stalno poÅ”ilja sporoĆØilo:
Strežnik je vrnil napako. RaĆØun: 'pop.siol.net', Strežnik: 'pop.siol.net', Protokol: POP3, Odgovor strežnika: '-ERR Cannot establish SSL with POP server 89.143.246.13:995, SSL_connect error 336130315', Vrata: 110, Varno(SSL): Ne, Napaka strežnika: 0x800CCC90, Å tevilka napake: 0x800CCC90

Ali morda kdo ve, kakŔna napaka bi to bila?
gl, DD+
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 03, 2012 06:50:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kot kaže je tvoj ISP Siol, torej se za odpravo napake obrni na tehniĆØno pomoĆØ, ki ti pripada in ti jo pravzaprav že vsak meseĆØ tudi zaraĆØunavajo...

Siolovi poÅ”tni strežniki obĆØasno brez nam znanega razloga ne delujejo in takrat nam poÅ”tni odjemalec vrne napako. Imam prijatelja, ki sem ga komaj navadil, da ob javljanju napake ne kliĆØe mene ampak Siol in poĆØaka nekaj ur, da zaĆØne delovati. Danes zadeva verjetno že "ĆØudežno" deluje, ĆØe pa ne, boÅ” pa moral napisati veĆØ informacij:
kateri ISP (internet service provider - internetni ponudnik)? verjetno Siol, oziroma Telekom (isto sranje)
kateri poŔtni odjemalec? verjetno Outlook express?
kako je tvoj raĆØunalnik povezan v internet? direktno na modem, preko routerja, ...?
...?

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sailor



Pridružen/-a: Pet Dec 2007 10:52
Prispevkov: 12
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 03, 2012 10:21:04    Naslov sporočila: email mi ne deluje Odgovori s citatom

@ reber:
Lepa hvala za dobro voljo, navodila in napotke!

ISP: Mobitel, optika
Modem: ISKRATEL, PROSPERO 632 SM-10 Bi Di
Program: Outlok Expres
Email: danilo.glazar@siol.net (trenutno ne deluje)

Zaradi nagluŔnosti telefona ne morem uporabljati,
tako sem od Mobitel pomoĆØi žal popolnoma odrezan.

Tretji dan že poskuÅ”am vse mogoĆØe nastavitve
v outlook Expresu, vendar uspeha ni, pa ni.

Lepa hvala, DD+
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Spajky
moderator


Pridružen/-a: Tor Okt 2008 8:20
Prispevkov: 239
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 05, 2012 15:41:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prijavi se preko Web vmesnika, pa preveri, ĆØe dela tam pri njih. ƈe dela je problem v tvojih WIN oz. OE pri tebi ...
_________________
Razz Ā½ Konzerva na konzervo ... (wifi) antena, SuperDuper - SpikeCanTennaā„¢ Ā½ Razz LP! - Ā¤Ā¤Ā¤ - http://www.spajky.vze.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Internet, raĆØunalniÅ”ka omrežja LAN in wlan, povezave in strežniki Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group