Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

GLASBENE NIƈLE! Netalentirani bedniki! ...

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Druge diskusije, ni povezano z elektrotehniko
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Diego Menendes



Pridružen/-a: Pon Maj 2010 13:29
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2010 16:26:02    Naslov sporočila: GLASBENE NIƈLE! Netalentirani bedniki! ... Odgovori s citatom

,Vi ste glasbene niĆØle", se je sliÅ”alo iz ust kolumnista Markota CrnkoviƦa, ko je ta gostoval v oddaji trenja.Te besede so bile namenjene Wernerju,neki Manci Å pik(Nikad ĆØuo) in Å”e ene res par bednikom te kao Slovenske estrade.V marsiĆØem se nisem strinjal z CrnkoviƦem, tu pa je zadel v polno.Takim bednikom res nimaÅ” reĆØt kej druzga kot to.A boli njih kurac Mtv ,,muziĆØare" ali druge.Prodajajo sise,stas,guzico,plitka besedila, a kljub temu se tako sranje prodaja.Boli njih patak, ĆØe jih ne posluÅ”ajo intelektualci in res pravi glasbeniki.Zardjuju pare na budalama.Vse to me je spomnilo na pomlad leta 2002, ko je priÅ”el v naÅ”o državo popstars.Kle ne bi samo izpostavljal kake glasbene niĆØle so Å”ele to ble in Å”ibki ljudje brez svoje lastne osebnosti.Netalentirani bedniki.Ko sem videl modela, ki je pri svojih tridesetih oponaÅ”al Sebastijana, je mene postal sram.Prav zabavni so bili tudi vsi tisti slabiĆØi stari od 16 do 32, ko se je v vsakem krogu cmeril zakaj ne gre naprej.Cmeril, ker mu je nekdo rekel, da ni dober, cmizdiril, ker iÅ”ĆØe pozornost v ljudeh, da mu/ji reĆØejo kako je sexi.Ki jokajo pred žirijo, ki ne pozna drugega kot RnB, 80 POP, MTV POP,Latino and all that crap.THEY MADE ME SICK!!!Ljudje, ki ne znajo na preprosto vpraÅ”anje zakaj posluÅ”ajo vsa ta Turbo jajca odgovort z kej druzga kot:Jah ženska,je huda veÅ”, hude noge ma.Ne znajo loĆØit narodnjake od Turbo Folka,ne vejo iz kje ta beseda izhaja?Ljudje, ki se ne spravjo raziskovat glasbo za katero ne vemo , da obstaja.Enkrat je meni fotr rekel, da sem nula v glasbi,medtem, ko me je vsak teden folk spraÅ”eval kdaj lahk kupjo plato.Taki , ki jih ne poznam., Å”e iz ĆØasov Menendes Brothers.Zakaj mi je fotr to rekl?Ker naÅ”a glasba ni priÅ”la na Tv.ƈe sem bil kdaj nasilen do fotra mi ni in mi ne bo nikol žal.Model je izrekel ene par takih, da mi je zbujal morilske nagone.Od kdaj je bla Televizija merilo glasbe?!!!Fotr, ko je podpiral vse te plastik turbo izvodjace, ko smo bli v Bosni.,,Oni su priznati?!Od koga od seljaka!Od ljudi, ki mislo, da obsataja samo narodnjaki in rock..Ker, take glupe izjave, marsikdo ne bi prenesel, kameradi.ƈeprav je star 73, sem ga zadnjiĆØ pripeljal na Metelkovo, da vid mal drugaĆØno sceno,ƈeprav je Metelkova leta in leta leglo Å”minkerije., no ne vsi. Metelkova,ljiudje alternatiivci, ki se borijo za obstoj proti alternativcem, ki jih z svojim vodenjem klubov in z vzviÅ”enostjo gledajo zviÅ”ka.Dobro veste, vi organizatorji,ko ste se pogovarjali z Diegom Menendesom.Metalci, ki so svijim,,tehniĆØnim" znanjem gledal zviÅ”ka na tiste, ki so igral samo par akordov,Punkeri, ki so mislili, da je to smisel življenja.Raperji...PriÅ”el bo ĆØas, ,ko bodo mnogi primitivci, ki delajo v tovarnah, delavci na gradbiÅ”ĆØih,Å”tekal in postal veĆØji Alternativci, od metelkovcev.Zakaj ne bi bli mi ki smo bli fizikalci intelektualci.Naj omenim Å”e vizualne umetnike, umetnike nasploh,tiste, ki se gibljejo v visokih umetniÅ”kih krogih,z vinĆØkom v roki.Sami Japiji...They make me sick!!!PriÅ”el je ĆØas za Delavsko Alternativno Proletariat stranko!!!
NEKAJ VEƈ O PROJEKTU MENENDES:

http://www.youtube.com/watch?v=jBXh644NkJU

http://www.youtube.com/watch?v=r7WeXxk0t6o

http://www.youtube.com/watch?v=mBP28QlZsEY

http://www.youtube.com/watch?v=w3qIirrJx78

http://www.youtube.com/watch?v=M_u4pS0rbg4
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zaspanc



Pridružen/-a: Sre Nov 2007 20:44
Prispevkov: 268
Kraj: ƈrnomelj

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2010 16:48:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj si pravzaprav želel povedat?
_________________
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 08, 2010 10:52:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj si želel povedat s primerki na youtube? da so to tisti netalentirani bedniki, ki o glasbi nimajo pojma?

Ŕe dobro, da na YT obstaja gumb dislike


NaslednjiĆØ piÅ”i v skladu s pravili na forumu, v knjižnem slovenskem jeziku, v nasprotnem primeru, bodo teme in sporoĆØila, ki so v neskladju s pravili na forumu, brisana.
Forum je odprt in ne zavraĆØa drugaĆØe misleĆØih, ne zavraĆØa takih in drugaĆØnih mnenj, vse dokler je napisano tako, da pravila na forumu niso krÅ”ena!



youtube_dislikeit.gif
 Opis:
 Velikost datoteke:  2.84 KB
 Pogledana:  1038 krat

youtube_dislikeit.gif



_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Diego Menendes



Pridružen/-a: Pon Maj 2010 13:29
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 29, 2010 14:40:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

reber je napisal/a:
Kaj si želel povedat s primerki na youtube? da so to tisti netalentirani bedniki, ki o glasbi nimajo pojma?

Ŕe dobro, da na YT obstaja gumb dislike


NaslednjiĆØ piÅ”i v skladu s pravili na forumu, v knjižnem slovenskem jeziku, v nasprotnem primeru, bodo teme in sporoĆØila, ki so v neskladju s pravili na forumu, brisana.
Forum je odprt in ne zavraĆØa drugaĆØe misleĆØih, ne zavraĆØa takih in drugaĆØnih mnenj, vse dokler je napisano tako, da pravila na forumu niso krÅ”ena!

Ne hotel sem povedat, da so glasbene niĆØle tisti ljudje, ki jih je CrnkoviƦ že omenil, niso pa nikakor veĆØ vredni omembe. Te linke,ki sem jih dodal je naÅ”a glasba, ne zanima me pa neka kvazi underground scena, ki je že zdavnaj ni veĆØ.Prava alternativa se bori z prikritim snobizmom, ki je prikrit v takoimeneovani undreground alter sceni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber



Pridružen/-a: Sre Nov 2007 21:55
Prispevkov: 160
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 30, 2010 10:19:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi ti sinko Diego sodiÅ” v isti koÅ”. Pravi Diego Menendes je tu:

http://www.diegomenendez.com/open.htm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Druge diskusije, ni povezano z elektrotehniko Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group