Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Prijavljanje napak

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Boris PaĆØnik



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 9:23
Prispevkov: 16
Kraj: Å enĆØur

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 26, 2010 14:02:36    Naslov sporočila: Prijavljanje napak Odgovori s citatom

Shocked Zakaj?
Pred dnevi sem poskuŔal oddati mali oglas pod "prodam"pa ga ni nikjer,kljub temu ,da sem to ponovil dvakrat!?Zakaj ne?Sem pa registriran.
L.P.Boris

Pripisal moderator:

Ker vemo, da stvari niso veĆØne in se tudi najboljÅ”i stroj kdaj pokvari, je ta tema namenjena prijavljanu opaženih napak v delovanju foruma. ƈe ste opazili kaj nenavadnega, nam to sporoĆØite.

Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 26, 2010 17:55:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ali lahko poveÅ” kdaj si poskuÅ”al oddati oglas - dan in ura in kaj toĆØno se je zgodilo - je bil oglas viden, niĆØ, sporoĆØilo o napaki - kakÅ”no?, nekaj drugega?

MogoĆØe ni pa nujno, Å”e kateri internetni brskalnik si uporabljal in ĆØez katerega internetnega ponudnika si poskusil oddati oglas, pa ni Å”lo.

Bom adminstratorja pocukal za rokav in ga mu naroĆØil, naj pogleda dnevnike strežnika vendar, da to ne bo iskanje igle v kopici sena, bi dodatrni podatki priÅ”i zelo prav.

Hvala.

p.s. Sedaj imaÅ” dva identiĆØna mala oglasa, naj enega (doloĆØi sam) preimenujem v npr. Podvojeno in ga prestavim v smeti, saj so podvojene teme v istem oddelku nadležne?

Lahko pa tudi zbriÅ”em enega, ĆØe boÅ” zahteval.

_________________
Genij je 1 % inspiracije in 99 % znoja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Boris PaĆØnik



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 9:23
Prispevkov: 16
Kraj: Å enĆØur

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 26, 2010 18:40:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala dobri ljudje!
En oglas naj ostane-vseeno kateri.Bom pa Ŕe pogledal kaj se bo sploh pojavilo.Lep pozdrav vsem tam doli!P.B.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 26, 2010 19:04:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

En oglas sem ti premaknil, administrator obveÅ”ĆØen.

To temo sem preimenoval tako, ĆØe je Å”e kdo opazil kaj nenavadnega v delovanju foruma, sedaj ali v bodoĆØe, naj kar pogumno napiÅ”e.

_________________
Genij je 1 % inspiracije in 99 % znoja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Samojed



Pridružen/-a: Pet Dec 2007 10:13
Prispevkov: 93
Kraj: Horjul

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 27, 2010 13:58:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe sem jaz prav opazil sta bila identiĆØna oglasa, le da je bil eden pod Prodam, drugi pa v Predlogi in pripombe. Je mogoĆØe tu težava, da je bil oglas po nesreĆØi oddan v napaĆØno rubriko?
_________________
Lp,
Samojed
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Boris PaĆØnik



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 9:23
Prispevkov: 16
Kraj: Å enĆØur

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 27, 2010 14:24:51    Naslov sporočila: Odgovor Odgovori s citatom

Very Happy Res je tako .Imam pa drugi problemĆØek. V oglas bi rad dodal slike ,pa jih ne spravim notri.Slike o aparatih imam v mapi "moje slike" ko pa jih hoĆØe dodati v oglas,se sicer nekam prenesejo,vendar ne v oglas?!
Pozdrav P.B.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
moderator


Pridružen/-a: Čet Jan 2008 10:26
Prispevkov: 243
Kraj: TržiĆØ - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 27, 2010 14:43:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najprej pod možnosti izbereŔ Dodaj priponko.

Potem klineÅ” brskaj in izbereÅ” sliko.

Nato klikneÅ” drugi gumb Dodaj priponko (v vrstici komentar k datoteki)

PoĆØakaÅ”, da se priponka prenese

in klikneŔ Predogled ali PoŔlji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 28, 2010 07:43:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... in Ŕe to, BMP slike ne moreŔ pripeti Wink

ƈe ustvarjate nove teme v napaĆØne podforume, to ni napaka foruma ampak povrÅ”nost avtorja.

ƈe pride do neljubih dogodkov in napak, preprosto napiÅ”ite sporoĆØilo moderatorju.

ƈe ne morete pripeti slike, preberite obvestilo, ki vam ga izpiÅ”e forum, mogoĆØe je datoteka napaĆØnega tipa ali pa je datoteka prevelika, zato ustrezno spremenite sliko ali pa jo poÅ”ljite meni, pa jo bom jaz pripel, kakorkoli, neke omejitve v velikosti in vrsti slik so, na kar pa vas opozarja že sistem, ĆØe sploh kdo to bere.

Forum ima funkcijo auto-cenzure, ki je uporabljena tudi za hyperpovezave na data-sheet (tehniĆØni list) imenovanega elementa ali komponente, zato se vĆØasih v naslovu teme zgodi, da je temo nemogoĆØe odpreti, ĆØe se naslov zaĆØne s t.i. cenzurirano hyperpovezavo, zato naslova teme ne zaĆØnite z imenom neke komponente. ƈe se to zgodi, naslov teme malce preimenujem, ĆØe pa ne opazim in to opazite vi, mi poÅ”ljite sporoĆØilo, seveda mi ne boste mogli poslati linka do teme, lahko pa mi napiÅ”ete v katerem podforumu (oddelku) se nahaja tema s "pokvarjenim naslovom"

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smasher



Pridružen/-a: Sre Nov 2007 23:31
Prispevkov: 159
Kraj: Obala-Lj

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2012 23:17:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer ni napaka, samo lep pozdrav forumu ki je nazaj.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 17, 2012 10:43:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker je forum na domaĆØem serverju in ker mi je operater brez najave 2x menjal IP in sem bil vmes Å”e na dopustu, je priÅ”lo do nekoliko daljÅ”e prekinitve, ker je DNS kazal na stare IP.


Trenutno se nahajam spet na dopustu na HrvaÅ”ki in za dostop uporabljam USB kljuĆØek operaterja VIP, deluje tudi na plaži v divjini... kjer ni elektrike, luĆØi, vodovoda, ... za mrzlo pivo in polnjenje prenosnika pa je v prtljažniku preko 80kg svinca, bo treba nabavit eno konkretno sonĆØno celico, da ne bo treba energije vlaĆØit od doma Smile

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Spajky
moderator


Pridružen/-a: Tor Okt 2008 8:20
Prispevkov: 239
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 17, 2012 19:45:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe je bencinc avto, potegni iz Primarja Å”pule preko ene moĆØne diode in žaromet žarnice ter nato paralelno masi en blok kondiĆØ, pa imaÅ” napajanje za laptop : hint na takem izvoru izvoru boÅ” imel par A in peak 25V enosmernega.... ko boÅ” priklopil laptop bo padla napetost rahlo pod 20V (odvisno od žarnice) Laughing ..
_________________
Razz Ā½ Konzerva na konzervo ... (wifi) antena, SuperDuper - SpikeCanTennaā„¢ Ā½ Razz LP! - Ā¤Ā¤Ā¤ - http://www.spajky.vze.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Predlogi in pripombe Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group