Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Pomen vsake posamezne žice

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
creative



Pridružen/-a: Tor Mar 2009 19:01
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 21, 2009 19:56:48    Naslov sporočila: Pomen vsake posamezne žice Odgovori s citatom

Zdravo!!

Imam en problem namreĆØ kupil sem avto alarem iz amerike pa nekaj ne zastopim ĆØist kaj katera žica pomeni nekaj vem nekaj ne da potem jaz zadevo zmontiram v avto. Prosil bi ĆØe mi lahko kdo pomaga!!

NamreĆØ na 19 in 20 strani so opisani pini kablov in barva pa ĆØe mi lahko kdo pomaga prevest pa kaj ponemi vsak pin bi bil zelo hvaležen! Na zadnji strani pa je tudi en del pomena žic in shema!!

Prosim za pomoĆØ!!



g5000RS.pdf
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  g5000RS.pdf
 Velikost datoteke:  482.88 KB
 Downloaded:  858 krat

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brilliance



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 12:52
Prispevkov: 52
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 21, 2009 22:34:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo ..

"ameriski" Laughing alarmi znajo biti zapleteni ja .. Laughing

Nevem kaj ti na tej shemi ni jasno? Prvo moramo razcistiti kaj bi rad vse priklopil? V kaksen avto? In, ali nameravas vse sam!?
Ce ti ze v startu ni znan jasen opis zraven vsakega kontakta, montazo raje prepusti kaksnemu ki je kaj podobnega ze pocel.

Na daljinske starte kar na zacetku raje pozabi! Mad Ce je novesji model avta ga itak nemores startat, ce v kljucavnici ni kjuca (kodni vzig (sicer se tudi to da, vendar je potrebo kar nekaj "demoliranja")), in tudi na marsikaj druga je treba biti pozoren. Kakrsnokoli prekinjanje startne procedure te bo slej kot prej pripeljalo na pooblascen servis, seveda na kaki avtovleki.
Vse ostale funkcije alarma pa so kar klasicne kot pri vseh alarmih kar jih poznam in kar sem jih zmontiral.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
creative



Pridružen/-a: Tor Mar 2009 19:01
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 23, 2009 18:26:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja ta avto alarem gre v VW v HroÅ”ĆØa k ima ĆØisto novo elektriko sam v bistvu je da sem tudi jaz že zmontiral neki avroalarmov samo kle kakor jaz zastopim moraÅ” vse priklopiti od roĆØne da zazna do vrtlajev obratov pa neki k ne zastopim za vrata da mora biti obvezno prikljopljeno drugaĆØe avto na dalinca ne vžge!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maxbond1995



Pridružen/-a: Ned Maj 2010 18:56
Prispevkov: 26
Kraj: Å empeter pri Gorici

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 04, 2010 18:21:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ker imam tudi jaz problem s prepoznavanjem pomena žic, nisem odpiral nove teme. Dobil sem dve uri iz Renaulta 4 (katrce) in Å”e eno, ne vem modela renaulta, paĆØ pa je znamka ure Kienzle. Nevem pa, kako ju priklopiti na elektriko. Na prvi uri so kabli; rdeĆØ, moder ter ĆØrn (od zgoraj navzdol), na drugi pa jih ni, so paĆØ trije konektorĆØki. A mogoĆØe kdo ve, kaj katera žica pomeni?
_________________
Lp, Maks
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 05, 2010 20:50:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

R4 GTL (Katrca):

RdeĆØ +12V osvetljitev ure
Moder +12V napajanje ure (stalni +)
ƈrn - masa

_________________
Genij je 1 % inspiracije in 99 % znoja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maxbond1995



Pridružen/-a: Ned Maj 2010 18:56
Prispevkov: 26
Kraj: Å empeter pri Gorici

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 05, 2010 21:02:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala Very Happy
_________________
Lp, Maks
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group