Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

15ā‚¬ na paypal

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Druge diskusije, ni povezano z elektrotehniko
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kraken212



Pridružen/-a: Čet Nov 2007 17:12
Prispevkov: 141

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2008 13:32:01    Naslov sporočila: 15ā‚¬ na paypal Odgovori s citatom

Pozdraljeni!

Ima kdo tukaj paypal raĆØun? Rabil bi uslugo v obliki menjave in sicer jaz poÅ”ljem po poÅ”ti v pismu 15ā‚¬ ti mi pa nakažeÅ” isto vsoto na moj paypal raĆØun. Z kartico ki jo imam ne morem oz. ne znam nakazat ā‚¬ na PP raĆØun tak da bi res bi hvaležn ĆØe bi kdo pomagu.

Lp!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2008 15:12:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A se z evropskim plaĆØilom ne da ali pa plaĆØilom v tujino. Na moneybookers se da.

Sicer pa novost, pri A banki imajo Visa Elektron debetno kartico, ki je kot kreditna kartica, stane le nekaj ā‚¬ pri otvoritvi, kritje pa je, ĆØe je kaj na raĆØunu, saj s kartico odpreÅ” pri njih brezplaĆØen gotovinski osebni raĆØun. Ravno to kartico je nabavil kolega, sedaj jo bom Å”e jaz, pa da vidim, kako se to plaĆØuje na internetu ... ĆØe pride do zlorabe, ti veĆØ kot je na raĆØunu ne morejo ukrast Razz zato pa pred vsakim nakupom na ta raĆØun nakažeÅ” vsoto po želji iz drugega raĆØuna Wink

Zadeva je nekako tako, kot predplaĆØniÅ”ka mobi kartica. To je razlika od klasiĆØne kreditne kartice, kje so letni stroÅ”ki fiksni in niso zanemarljivi, pa Å”e ukradejo ti lahko denarja do limita, ki obiĆØajno ni ravno majhen in ni vezana na raĆØun, saj te kar izterjajo za poravnavo nakupov Confused

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kraken212



Pridružen/-a: Čet Nov 2007 17:12
Prispevkov: 141

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2008 18:17:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja, sej bi se dal vrjetn kako uredit sam, samo tukaj gre za enkraten nakup in ne naĆØrtujem da bi Å”e karkoli kupoval preko PP, zato sem prosil za zamenjavo^^. Pa tudi ĆØe bi dal delat kartico bi bilo prepozno ker moram plaĆØat do naslednjega ponedeljka Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Lp!


Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2008 22:06:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aha. No, jaz nameravam dat delat tole viso elektron, verjetno grem jutri v A banko, ker danes ni bilo ĆØasa, prejÅ”nji teden pa je ostalo le pri telefonskem informiranju, ker sem potem zbolel in nisem Å”el v banko.

KlasiĆØne kreditne kartice nimam, ker enostavno ne zaupam in se bojim zlorab, zato sem se odloĆØil za to kartico, ker ne morejo ukrast z raĆØuna, ĆØe je le ta prazen. Menda kartico naredijo v nekaj dneh, tako so rekli.

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
kraken212



Pridružen/-a: Čet Nov 2007 17:12
Prispevkov: 141

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2008 22:16:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa tudi ĆØe bi si dal delat to kartico, a je sigurno da bi lahko z njo polnil PP raĆØun? Z maestro kartico se zgleda ne da ker mi Å”e ni uspelo.
Sem Å”e na drugih forumih dal oglase za menjavo tako da upam da bom lahko dobil dovolj hitro nekoga ki bi mi nakazal 15ā‚¬ oz 20$ kolikor rabim...
Ker ĆØe poÅ”ta med vikendi ne dela to pomeni da moram jutri nujno najdit nekoga za menjavo...sicr se bom pa pokusil Å”e zment z prodajalcem da naroĆØilo poĆØaka.

Lp!

Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gargamel



Pridružen/-a: Čet Dec 2007 11:51
Prispevkov: 45
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 08:52:22    Naslov sporočila: paypal Odgovori s citatom

@Reber
Si že dobil Viso elektron? Kako se obnese? Jo Paypal sprejme? KarŔni so Dejanski stroŔki?

_________________
LP Luka
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
reber
moderator


Pridružen/-a: Pet Nov 2007 8:00
Prispevkov: 2149
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 10, 2008 09:16:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem bil Å”ele v torek, torej pred 3 dnevi, v Abanki, tako da kartico Å”e ĆØakam. StroÅ”kov ni nobenih, odpre se gotovinski osebni raĆØun za katerega ni stroÅ”kov vodenja. Kako se bo obneslo plaĆØevanje, pa bom Å”e poroĆØal.
Zadeva naj bi delovala tako, da ĆØe na raĆØunu ni dovolj sredstev, ne moreÅ” plaĆØat, torej se v tistem trenutku preverja stanje in tudi izvrÅ”i transakcija. Pri kreditnih karticah ne preverja stanja na raĆØunu in ĆØe je stanje prenizko, ko je dan plaĆØila kredita, gre stanje v minus. Kako preverjajo kreditne kartice, ĆØe so veljavne pa ne vem, najbrž se preverja le veljavnost in limit. Tudi pri Visa elektron doloĆØiÅ” dnevni limit po želji, seveda je pa glavni limit stanje na raĆØunu.
V banki sem jim pojasnil, za kaj rabim in da nameravam imeti raĆØun veĆØ ali manj prazen, oziroma bo gor le kakÅ”en res nizek znesek in ĆØe drži, da tudi v primeru zlorabe, mi lahko ukradejo le drobiž, ki bi bil sluĆØajno na raĆØunu... to so potrdili, bomo videli, kako bo v praksi Wink

_________________
Zasebna sporoĆØila sprejemam na e-mail
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Druge diskusije, ni povezano z elektrotehniko Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group