Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Brisanje uporabnikov, registracija novih ĆØlanov

 
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Obvestila
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: Čet Nov 2007 21:06
Prispevkov: 68
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 10, 2008 09:12:23    Naslov sporočila: Brisanje uporabnikov, registracija novih ĆØlanov Odgovori s citatom

Danes sem pobrisal dva uporabnika, ki sta se registrirala pred nekaj dnevi.
Brisanje uporabnikov sem izvrÅ”il zaradi tega, ker sta pri registraciji vpisala nedelujoĆØ e-mail naslov, tako da oba nista dobila obvestila o registraciji, zato ju tudi nisem aktiviral. Nekaj dni sem poskuÅ”al vzpostaviti kontakt, žal neuspeÅ”no, zato sem raĆØune pobrisal.

UporabniŔki imeni "Davorin" in "Marko" sta spet prosti.

Opozarjam vse, ki se nameravate registrirati na forum, da zelo pazite na e-mail naslov, katerega boste vpisali. VpiÅ”ite vsaj 100% delujoĆØ naslov, oziroma naslov, ki ga redno uporabljate. RaĆØunov, z nedelujoĆØimi e-mail naslovi, neresniĆØnimi in pomankljivimi podatki NE bom aktiviral.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: Čet Nov 2007 21:06
Prispevkov: 68
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 26, 2008 18:37:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem pobrisal spet enega ĆØlana, ki se je na novo registriral in napisal nedelujoĆØ e-mail naslov.
UporabniŔko ime "amater" je spet prosto.

Pozivam vse, ki se nameravate registrirati na forum, da bodite pri vpisu podatkov zelo natanĆØni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: Čet Nov 2007 21:06
Prispevkov: 68
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 05, 2008 12:35:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

VĆØeraj brisano eno uporabniÅ”ko ime, ker se je uporabniku "mudilo", registriral se je 2x ... ker ni dovolj hitro dobil ptrditvenega maila.
Zavedati se morate, da so vse registracije roĆØno potrjene in to traja od nekaj minut pa tudi do 48 ur Exclamation, ĆØeprav skuÅ”am veĆØino na novo registriranih ĆØlanov potrditi ĆØimprej.

Å e vedno apeliram na vse obstojeĆØe ĆØlane, kot tudi na tiste, ki se boste registrirali, da izpolnite vse podatke v profilu, Å”e posebej kraj.


Danes brisan na novo registriran uporabnik, ki je vpisal neveljaven email naslov iz domene @hotmail.
Brisani uporabnik je "kempo", ime je spet sproÅ”ĆØeno.

RazmiŔljam o blokadi domene hotmail, tako kot je blokiran kompleten yahoo in Ŕe nekaj spammerskih domen Exclamation

Kdor je na forum registriran s hotmail naslovom, naj razmiŔlja o zamenjavi mail naslova Exclamation
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: Čet Nov 2007 21:06
Prispevkov: 68
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 09, 2008 20:01:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem po treh dneh brisal uporabnika "technoboy" ki se je na forum prijavil z mailom gmail.com, kot kaže z neobstojeĆØim, saj sem po nekajkratnem poskuÅ”anju vedno dobil zavrnjeno, da naslov ne obstaja.

Opozarjam vse, naj bodo pri vpisu podatkov natanĆØni, saj se v nasprotnem primeru ne bodo mogli registrirati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: Čet Nov 2007 21:06
Prispevkov: 68
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2008 15:28:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes se je na forum registriral uporabnik z imenom "gaspari"
Uporabik je vpisal neobstojeĆØ e-mail naslov v domeni @gmail.com

Na novo ustvarjen raĆØun seveda nisem aktiviral ampak brisal, kar pomeni, da je uporabniÅ”ko ime "gaspari" sedaj prosto.

V preteklosti je bilo brisanih nekaj takih registracij, in ĆØe me spomin ne vara se je eden od teh na novo uspeÅ”no registriral.

ƈe vpiÅ”ete nedelujoĆØ e-mail naslov, registracija na forum NE bo potrjena, prav tako pa so na poti do brisanja vsi tisti raĆØuni, ki so jim elektronski naslovi nehali delovati.

Brisanje uporabnikov z nedelujoĆØimi elektronskimi naslovi bo za tiste z 0 prispevki brez opozorila, za tiste, ki pa imajo nekaj prispevkov in/ali sodelujejo na forumu pa bo izdano opozorilo in poziv, naj podatke popravijo in se bo tudi ĆØakalo dovolj dolgo ĆØasa.

V vsakem primeru, brez veze ne bo brisan noben raĆØun, ĆØe se zmotite pri podatkih in jih ne morete popraviti me kontaktirajte na admin(afna) elektron.si ali pa kontaktirate nekoga od moderatorjev preko e-maila, zasebnega sporoĆØila, lahko pa tudi kadarkoli na telefon 04 576 77 13. Kadarkoli pomeni dobesedno, tudi za vikend in v poznih veĆØernih ali noĆØnih urah, ĆØe sem pri raĆØunalniku se bom oglasil, ĆØe ne pa telefona tako ne bo nihĆØe sliÅ”al Wink

Å e enkrat ponavljam, ĆØe naletite na kakrÅ”nekoli težave z registracijo ali delovanjem foruma, me brez skrbi kontaktirajte.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: Čet Nov 2007 21:06
Prispevkov: 68
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 04, 2008 11:57:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pred nekaj dnevi se je na forum registriral ĆØlan z imenom "smartphonesystemsltd", ki ga nisem potrdil, ampak sem ga na mail z enakim imenom v domeni gmail.com povpraÅ”al in zahteval kratko predstavitev. Ker po nekaj dnevih ni bilo odgovora, sem Å”e nepotrjenega ĆØlana izbrisal.
Po imenu sodeĆØ bi si lahko mislil, da je to spammer, in to bi lahko bil prvi bot, ki se je prebil skozi tekstovno potrditev ali pa mu je uspelo priti mimo te bariere. No, ker je to zelo malo verjetno, je seveda možno, da se je na forum registriral ĆØlovek, lahko slovenec ali pa tujec, ki je nekako uspel priti skozi potrditev. Kakorkoli že, potrditev je Å”e vedno roĆØna, marsikoga preverim na mail, Å”e posebno tiste, ki ne izpolnijo profila, tako bo tudi v prihodnje.
Hvala za razumevanje, ĆØe pa imate pripombe glede tega, pa jih napiÅ”ite v ustrezen del foruma pod "predlogi in pripombe". Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Azrael



Pridružen/-a: Tor Nov 2007 14:21
Prispevkov: 647

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 04, 2008 16:57:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem skoraj 100%, da gre za spam bota, ki mu malo pomagajo ljudje.

Ni iz naÅ”ih logov, njegova slovenÅ”ĆØina spominja na Google translate. Primer.

Sicer je ta nick prisoten na mnogih forumih, klik
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin
Administrator


Pridružen/-a: Čet Nov 2007 21:06
Prispevkov: 68
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 04, 2015 13:31:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes pobrisan uporabnik "pionir" ker je vpisal neobstojeĆØ e-mail naslov v domeni gmail.com, uporabniÅ”ko ime je spet prosto, tako da se uporabnik lahko ponovno registrira z istim imenom in hkrati vpiÅ”e delujoĆØ naslov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Ta forum je zaklenjen: ne moreš urejati, pošiljati ali odgovarjati na sporočila.   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Obvestila Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group