Kazalo po www.elektron.si forumu www.elektron.si

 
 Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
   recentZadnjih 20 razprav  Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Heat gun Iskra GZ 111

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Servis
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
gocets



Pridružen/-a: Pet Jan 2013 14:49
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 04, 2013 16:35:12    Naslov sporočila: Heat gun Iskra GZ 111 Odgovori s citatom

Hello there my friends,
I'm from Macedonia and i need your help! I have this heat gun Iskra GZ111 and one of the IC is broken, so I cannot see which is the IC sign and I don't know which IC is, to replace...

Do any one of you have an electric scheme for this model??
I have attached pictures from my heat gun.

Please help me if you can... or if you can provide me an similar scheme for this type of heat gun.

*********************************************************

Dragi prijatelji,
Ja sam iz Makedonija i potrebna mi e Vasa pomoc. Imam fen model Iskra GZ 111 i jedno od intergralnih je izletalo, kao sto mozete videti na slike koe sam prikacio ovog dokumenata.
Molim Vas pomozite mi ako imate semu za vakov tip na aparata... ili neku zamenu, koju mogu da iskoristim kako elektroniku.

NajlepŔa hvala



Iskra GZ111.zip
 Opis:
Iskra GZ111 Image

Download
 Ime datoteke:  Iskra GZ111.zip
 Velikost datoteke:  5.91 MB
 Downloaded:  448 krat

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.elektron.si forumu -> Servis Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group